بسته های آموزشی

پکیج های آموزشی زبان انگلیسی مهندس باقری

♦ نظر به اینکه عده کثیری از مخاطبان فرصت شرکت در کلاسهای آموزشگاهی و یا خصوصی را به دلیل کمبود زمان و یا هزینه های بالا ندارند،دروس آموزشی استاد باقری در چهار بسته ذیل به عزیزان تقدیم می شود تا بتوانند براساس نیاز خود به مطالعه زبان انگلیسی پرداخته و پله های ترقی و پیشرفت را طی نمایند.

الف: پکیج طلایی

ب: پکیج نقره ای

ج: پکیج برنزی

د: پکیج پیشنهادی خودآموز

پکیج  محصولات مهندس باقری – نسخه طلایی :

پکیج طلایی زبان انگلیسی مهندس باقری

پکیج طلایی – محصولات مهندس باقری :

۱-کارگاه جمله سازی و تلفظ – ۷ ساعت
۲-مجموعه اینترچنج – ۱۲۰ ساعت
۳-مجموعه اسپیک ناو – ۳۲ حلقه فیلم
۴-مباحث گرامری : ۴۰ جلسه
۵-کارگاههای مترجمی از فارسی به انگلیسی : ۴۰ ساعت
۶-آکسفورد اسکیلز : کتاب اول
۷-کتاب فورکورنرز یک به همراه کتاب فعالیت های ویدیویی
۸-مجموعه پرمخاطب مسافر نیویورک ۱A-1B-2A
۹-چهار ایستگاه تکتیکس – ۱۶ یونیت از کتاب اول : ۹۴ ساعت

۱۰-دوره تخصصی اخبار و ۴۰۰۰ واژه ضروری – ترم اول

نکات قابل توجه :

۱- در کانال محصولات برای هر محصول حداقل دو نمونه آموزشی قرار داده ایم.بنابراین تقاضا مندیم قبل از خرید به دقت آنها را مورد بررسی قرار دهید.در صورت نیاز به مشاوره می توانید در تلگرام یا واتساپ پیام دهید.

۲- چهار آیتم اول همان پکیج خودآموز می باشد که در پکیج طلایی نیز قرار دارد.

۳- پکیج طلایی شامل کلیه محصولات می باشد.البته دوره اخبار و ۴۰۰۰ واژه ضروری در حال تولید است که به تدریج در کانال تلگرام بارگزاری و کلمه عبور اخبار و ۴۰۰۰ واژه ضروری برای دوستان ایمیل خواهد شد.اما بقیه موارد بصورت پستی ارسال می گردد.

بسته های پستی فقط روزهای شنبه و سه شنبه ارسال می گردد.

 

محصولات مهندس باقری – نسخه نقره ای:

۱-کارگاه جمله سازی و تلفظ :

الف : انگلیسی برای همه شامل ۲۵ فایل

ب : کارگاه جمله سازی شامل ۵ فایل

ج : کارگاه تلفظ شامل ۱۷ فایل به همراه جزوه

۲-مجموعه چهارجلدی interchange شامل ۱۲۰ ساعت تدریس خصوصی

۳-مجموعه چهارجلدی Speak Now شامل : معانی لغات و اصطلاحات،تشریح کامل سریال در ۳۲ فیلم آموزشی،نکات مربوط به ترجمه متن ها،اسلایدهای استاد باقری مربوط به تشریح سریال های این مجموعه،اسلایدهای مربوط به دستور زبان هر درس،فایل های صوتی،کتاب الکترونیکی هر چهار مجموعه

تعداد  :  ۶ حلقه دی وی دی

 

پکیج  محصولات مهندس باقری – نسخه برنزی:

مجموعه چهارجلدی interchange شامل ۱۲۰ ساعت تدریس خصوصی:

-کتاب اینترو

-کتاب اینترچنج ۱

-کتاب اینترچنج ۲

-کتاب اینترچنج ۳

تعداد  :  ۴ حلقه دی وی دی

پکیج پیشنهادی استاد باقری – مطالعه خودآموز :

پکیج پیشنهادی خودآموز انگلیسی مهندس باقری

اولویت مطالعه محتویات پکیج خودآموز

– بسته پیشنهادی شامل اصول و مبانی یادگیری زبان انگلیسی (کارگاههای جمله سازی و تلفظ) ،مجموعه محبوب و چهار سطحی اینترچنج به همراه تشریح و تفسیر سریال جذاب speak now و مترجمی در مسیر اشتغال می باشد که ترتیب مطالعه بصورت زیر است:

الف-کارگاه جمله سازی و تلفظ:

—انگلیسی برای همه شامل ۲۵ فایل

—کارگاه جمله سازی شامل ۵ فایل

—کارگاه تلفظ شامل ۱۷ فایل به همراه جزوه

ب-کتاب اینترو : شامل ۳۲ ساعت تدریس همراه با تشریح نکات آموزشی

ج-کتاب اینترچنج ۱ الی ۳ : شامل ۱۰۰ ساعت تدریس همراه با تشریح نکات آموزشی

د- دوره مترجمی در مسیر اشتغال : شامل ۴۰ ساعت تدریس همراه با اسلاید،فیلم،تکالیف و پاسخنامه

♦ این دوره مهارتهای نوشتاری شما رو تا حد بسیار بالایی افزایش می دهد.بطور همزمان می توانید هفته ای دو درس را مورد مطالعه قرار داده و بعد از انجام تکالیف صحت و درستی انجام تکالیف را از پاسخنامه تکالیف دنبال فرمایید.

توجه : در کنار هر دو درس از اینترچنج یک قسمت از سریال زیبا و جذاب Speak now که توسط اینجانب تشریح شده رو هم مطالعه بفرمایید ، این سریال خستگی های ناشی از مطالعات دیگر مجموعه ها رو از تن شما عزیزان بیرون می کند و نشاط مجددی را برای ادامه حرکت فراهم می نماید.

مواردی که پیشنهاد گردید شامل حدودا ۲۰۰ ساعت آموزشی فراتر از کلاس های خصوصی بوده و با مطالعه منظم و دقیق آنها از هرکلاسی بی نیاز خواهید شد.تنها نکته مهم این است که باید این موارد را تا انتها دنبال کرده و در این مسیر به منابع دیگر نپردازید تا اینها تمام شوند بعدش میتوانید منابع دیگر رو ورق بزنید.

تعداد  :  ۷ حلقه دی وی دی

شیوه مطالعه پکیج ها

برای مطالعه مفیدتر سعی کنید قبل از بازکردن جزوات و مشاهده فیلم های آموزشی ابتدا فایل های صوتی اصلی درس ها را چندین بار گوش نموده و ذهن خود را به چالش بکشید.بعدش فیلمهای آموزشی رو دنبال کرده و نکات رو یادداشت بفرمایید.سعی کنید هر مکالمه را بعد از مطالعه دقیق بصورت الگوهای گفتاری جدا کرده و در دفتری مجزا ثبت کنید بعدش به جای کلماتی که در الگوها وجود داره کلمات دیگری را جایگزین کرده و جمله را دوباره بازنویسی کرده و تلفظ نمایید. از اینجا به بعد جمله اصلی را حفظ نموده و با کلمات جایگزین بدون نگاه کردن به الگو مرتب در ذهن خود جایگزین کنید.همه افراد موفق این شیوه را توصیه می کنند.

به منظور اطمینان از فراگیری اصولی درس ها و قبل از پرداختن به دروس جدید ،درس جاری را بصورت سمینار به عده ای از زبان آموزان خیالی یا حقیقی سمینار دهید.چنانچه از سمینار خود رضایت لازم را داشتید به درس جدید وارد شوید.دسته بندی مطالب برای سمینار باعث می شود بهتر یاد بگیرید و شهامت و جسارت لازم را در صحبت کردن پیدا کنید.

هرجا هم به جمله ای فارسی برخورد کردید و نمیدونستید چطور به انگلیسی برگردونید داخل فرهنگ لغت های دوزبانه یا مترجم گوگل معادل انگلیسی آن را پیدا کرده و برای اطلاعات بیشتر و تلفظ آن کلمه به فرهنگ لغات انگلیسی به انگلیسی نظیر لانگمن،کمبریج و یا آکسفورد مراجعه کنید.فراموش نکنید که صبر،استقامت و دلسوزی برای خودتون عوامل حیاتی پیشرفت و ترقی شما هستند.

مشاوره و پیشنهاد اول

۱-من فرصت کمی دارم برای آزمون های آیلتس،تافل،جی آر ایی و… چی بخونم؟

پاسخ: پکیج پیشنهادی خودآموز

۲-من فرصت کافی دارم و میخواهم در بازه زمانی دو ساله بصورتی کاملا اصولی و هدفمند زبان بخونم.چیکار کنم؟

پاسخ: دوره تخصصی تکتیکس چون همه چی داره مکالمه،مترجمی،واژگان،جمع بندی نکات

۳-من فقط رایتینگ نیاز دارم.چیکار کنم؟

پاسخ: کارگاههای مترجمی فارسی به انگلیسی،در این کارگاهها مباحث دستور زبان در قالب متن کاربردی مورد آنالیز قرار میگیره و دانش لغات،مهارت نوشتاری و گفتاری شما هم تقویت می شود.

۴-میخوام هر درسی که از مجموعه اینترچنج میخونم کاملا ارزیابی بشم و اشکالاتم گرفته بشه و زودتر پیشرفت کنم.چیکار کنم؟

پاسخ: دوره همیار اینترچنج

دوره تلگرامی همیار اینترچنج مهندس باقری

مشاوره و پیشنهاد دوم

۱-میخواهم در زمینه ترجمه مقالات،نوشتن مقالات و درک فیلم های سینمایی مهارت پیدا کنم چه پکیجی از محصولات تون را پیشنهاد می دهید؟

پاسخ:

در زمینه درک و فهم فیلم ها سه گام اصلی داریم که باید طی شود.

الف: اتمام یک مجموعه کامل ترمیک جهت افزایش دانش عمومی زبان انگلیسی

ب: مطالعه منابع آموزشی اصطلاحات فیلم های سینمایی که بهترین مجموعه،گویش های خیابانی است که در سه جلد در بازار موجود است.می توانید از آثار استاد فرزانه جناب دکتر محمد جواد انصاری استفاده نمایید.

Street talk 1,2,3

گفتگوهای خیابانی یک دکتر انصاری

ج: بررسی فیلم های سینمایی به اینصورت که مدت زیادی باید بدون زیرنویس فقط گوش دهید و تمرکز کنید.در ادامه به بررسی مواردی که متوجه نشده اید از روی زیرنویس اقدام کنید.و درانتها دوباره زیرنویس را غیر فعال کرده و بیشتر گوش دهید.اگر به سرعتی از شنیداری برسید که بتوانید همراه فیلم زمزمه کنید این یعنی موفقیت در امر شنیداری.

گفتگوهای خیابانی دو دکتر انصاری

در مورد مقاله نویسی و یا درک مقالات دو دانش لازم است یکی دایره لغات (عمومی و تخصصی) و دیگری ساختار جملات است.در قسمت لغات عمومی با گذراندن دوره های ترمیک تا به انتهای آن به این دانش خواهید رسید.در قسمت لغات تخصصی هرکسی متناسب با حوزه تخصصی اش باید با لغات مربوطه آشنا باشد.

مترجمی در مسیر اشتغال مهندس باقری

در قسمت ساختار شناسی باید دستورزبان انگلیسی را بخوبی فرا بگیرید که کارگاههای جمله سازی و دوره مترجمی در مسیر اشتغال شما را به این دانش خواهد رساند.ساختارشناسی جملات ساده،مرکب و پیچیده در مجموعه ای ۴۰ ساعتی به زبانی آسان و قابل فهم بدون حفظ کردن فرمول های گرامری تدریس و اثبات شده است.تا بدین لحظه هیچ فرمول گرامری را از ابتدا بیان نکرده ام و هرچیزی که در این زمینه تولید کرده ام بصورت استدلالی و اثبات مفاهیم بوده است. در انتها فرمول را بدست آورده ایم تا زبان آموزان بدون حفظ کردن نکات دستوری بتوانند جمله سازی کنند.مفاهیم پیچیده گرامری را هم اینگونه تدریس کرده ام.

پکیج منحصر بفرد و کاربردی خودآموز انگلیسی مهندس باقری

شیوه خرید محصولات آموزشی استاد باقری:

به یکی از شیوه های زیر با مدیریت فروش ارتباط برقرار نموده و ضمن کسب مشاوه اقدام به خرید نمایید.

ایمیل:

ielts.shopping@gmail.com

واتساپ و تلگرام: فقط به پیام های متنی و صوتی درون واتساپ یا تلگرام پاسخ داده می شود.از پاسخ به تماس های صوتی و ویدیویی معذوریم.

۰۹۳۸۱۱۲۲۵۰۹

ارتباط و مشاوره با استاد باقری:

تلگرام/واتساپ/پیامک/تماس : ۰۹۳۹۰۳۷۷۱۳۷

دکمه بازگشت به بالا
بستن