بسته های آموزشی مهندس باقری

محصولات زبان انگلیسی مهندس باقری

پکیج پیشنهادی خودآموز ویژه افرادی است که قصد دارند دانش خود را از سطح صفر به سطح دیپلم زبان انگلیسی ارتقاء دهند.در این مجموعه ارزشمند از دوره تلفظ و آواشنای که مهم ترین ابزار پیشرفت یک زبان آموز است شروع کرده ایم و در ادامه وارد مباحث ترمیک شده ایم.در کارگاه جمله سازی و تلفظ شیوه استفاده صحیحی از فرهنگ لغت های انگلیسی را به زبانی ساده خواهید آموخت.مجموعه چهار جلدی اینترچنج ویرایش چهارم نیز در قالب ۱۲۰ ساعت آموزشی به زبانی ساده تدریس شده است.مجموعه فیلم های جذاب چهار جلد اسپیک ناو نیز آنالیز شده است تا مطالعه آن در کنار اینترچنج باعث نشاط مطالعاتی زبان آموزان گردد.در انتها نیز ۴۰ جلسه گرامر به زبانی ساده و بدون حفظ کردن تقدیم سروران شده است.

نمونه دروس پکیج پیشنهادی خودآموز

پکیج آموزش مترجمی مهندس باقری

پکیج آموزش مترجمی اولین مجموعه آموزشی تکنیک های ترجمه در قالب کارگاههای ترجمه است.در این مجموعه بی نظیر ابتدا ۴۰ جلسه گرامر و ساختار شناسی به زبانی ساده و قابل فهم تدریس شده است.در ادامه ۳۰ کارگاه ترجمه از فارسی به انگلیسی تهیه شده است که در آن به موضوعاتی چون زندگینامه رونالدو،زندگینامه استاد فرشچیان،بررسی کامل دانشگاه استنفورد،و دیگر موضوعات کاربردی پرداخته شده است.این مجموعه ویژه افرادی است که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور و یا فراگیری تکنیک های ترجمه و رایتینگ بصورتی کاملا راهبردی را دارند.این مجموعه حاصل تجربیات شخصی اینجانب در محیط های صنعتی و پروژه های دانشگاهی می باشد.

نمونه دروس آموزش گرامر

پکیج افراد علمی ویژه آموزش زبان انگلیسی پژوهشگران پژشکان و مهندسان

پکیج افراد علمی تلفیقی از مجموعه پکیج پیشنهادی خودآموز شامل ۲۰۰ ساعت آموزش و ۴۰ ساعت کارگاههای مترجمی از فارسی به انگلیسی است.مجموعه گرانسنگ افراد علمی ویژه افرادی تنطیم شده است که می خواهند دانش زبان انگلیسی خود را به سرعت افزایش داده و خود را برای امتحانات بین المللی آماده نمایند.همچنین افرادی که قصد ادامه تحصیل،مهاجرت و کار دارند مطالعه این پکیج گزینه بسیار خوبی است.دوستانی که قصد امتحان آیلتس و تافل دارند بعد از مطالعه این پکیج کافی است تست های سال گذشته و کتاب واژگان ضروری امتحان مربوطه را هم بررسی کنند.مطالعه این ۲۴۰ ساعت دانش انگلیسی شما را متحول خواهد کرد.

نمونه دروس کارگاه مترجمی

چرا پکیج های آموزشی مهندس باقری؟

کامل بودن منابع آموزشی

با مطالعه جزوات آموزشی جامع و منحصر بفرد استاد باقری دیگر نیازی به شرکت در دوره های آموزشی دیگر چه خصوصی و یا عمومی نخواهید داشت.

موفقیت تحصیلی و کاری

موفقیت تصادفی نیست و نیاز به برنامه ریزی دارد.مشاوره قبل از خرید محصولات امری لازم است تا براساس نیاز واقعی شما برنامه مطالعه مشخص شود.

مشاوره و برنامه ریزی

مشاوره رایگان و همراهی شبانه روزی مخاطبان یکی از امتیازات دوره های آموزشی استاد باقری است تا بدون نگرانی به مسیر مطالعاتی خود ادامه دهید.

جزوات دقیق آموزشی

زمان خود را صرف نوشتن جزوات نکنید ما این کار را به بهترین شیوه انجام می دهیم.شما انرژی خود را صرف مطالعه،تکرار و به کارگیری دروس نمایید.

پاسخ به برخی از سئوالات

فرصت کمی برای آزمون آیلتس و تافل دارم.کدام مجموعه را مطالعه کنم؟

بهترین گزینه پکیج افراد علمی است ولی بعد از اتمام آن باید به مطالعه تست های سال گذشته و مطالعه کتاب هایی با نام واژگان ضروری آیلتس و تافل بپردازید.

من فقط نیاز به رایتینگ دارم.کدام محصول مناسب من است؟

کارگاههای مترجمی فارسی به انگلیسی،در این کارگاهها مباحث دستور زبان در قالب متن کاربردی مورد آنالیز قرار میگیرد و دانش لغات،مهارت نوشتاری و گفتاری شما هم تقویت می شود.

می خواهم در زمینه نوشتن و ترجمه مقالات مهارت پیدا کنم.

پکیج علمی بهترین گزینه برای شماست زیرا در گام اول ابتدا دانش عمومی زبان انگلیسی شما را افزایش می دهد و درگام بعدی در قسمت کارگاههای مترجمی تکنیک های ترجمه را به شما منتقل می کند.

می خواهم در زمینه درک فیلم های سینمایی مهارت پیدا کنم.

برای درک فیلم های سینمایی نیاز است ابتدا بصورت ترمیک یکی از دوره های آموزشگاهی را تمام کنید.پکیج پیشنهادی خودآموز با ۲۰۰ ساعت آموزش این کار را انجام می دهد.بعد از آن می توانید کتابهایی با نام مکالمات خیابانی را مطالعه کنید (Street Talk 1,2,3) و در گام بعدی فیلم های سینمایی را آنالیز کنید.

هنگام صحبت کردن نمی توانم جمله سازی کنم.راه حل چیست؟

برخلاف تصور برخی از عزیزان که می گویند مکالمه بدون گرامر باید عرض کنم که می توانیم مکالمه را بدون گرامر هم فرا بگیریم ولی بصورت محدود و حفظ کردنی خواهد بود.به همین دلیل باید گرامر کاربردی را براساس نیاز خود یاد بگیریم.با مطالعه ۴۰ جلسه آموزش گرامر که به زبانی بسیار ساده می باشد.جمله سازی را به خوبی فرا خواهید گرفت.کارگاه جمله سازی و تلفظ در این مجموعه ها برای همین منظور آماده شده است.

بهترین شیوه آنالیز فیلم های سینمایی چیست؟

ابتدا باید به تعداد دفعات کافی فیلم را بدون زیرنویس ها مشاهده کنیم.هرجایی که متوجه نشدیم سرعت پخش فیلم را به کمک نرم افزارهایی چون VLC Player و مشابه آن کاهش دهیم.در گام بعدی زیرنویس فیلم را آنالیز کنیم.در انتها هم سعی کنیم خلاصه ای از داستان فیلم را برروی کاغذ نوشته و یک بار هم از حفظ بگوییم.

قیمت پکیج های آموزشی

  • پکیج پیشنهادی خود آموز: ۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان
  • پکیج افراد علمی : ۲.۴۰۰.۰۰۰ تومان
  • پکیج مترجمی : ۱.۳۰۰.۰۰۰ تومان
  • ۴۰ جلسه گرامر مجزا : ۴۰۰.۰۰۰ تومان
  • ۳۰ کارگاه ترجمه از فارسی به انگلیسی : ۹۰۰.۰۰۰ تومان

پیشنهاد ویژه استاد باقری : پیشنهاد می شود پکیج افراد علمی که تمامی مباحث مورد نیاز موفقیت یک زبان آموز را دارا می باشد تهیه شود.یک فایل راهنمای صوتی نیز به همراه پکیج افراد علمی تقدیم می شود که چگونگی مطالعه پکیج را بصورت دقیق بیان کرده ایم.