به سایت انگلیسی برای همه خوش آمدید
بسته های آموزشی استاد باقری
بسته های آموزشی مهندس باقری

نظر به اینکه عده کثیری از مخاطبان فرصت شرکت در کلاسهای آموزشگاهی و یا خصوصی را به دلیل کمبود زمان و یا هزینه های بالا ندارند،دروس آموزشی استاد باقری در چهار بسته ذیل به عزیزان تقدیم می شود تا بتوانند براساس نیاز خود به مطالعه زبان انگلیسی پرداخته و پله های ترقی و پیشرفت را طی نمایند.

الف: پکیج طلایی

ب: پکیج نقره ای

ج: پکیج برنزی

د: پکیج پیشنهادی خودآموز

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

پکیج  محصولات مهندس باقری – نسخه طلایی :

1-کارگاه جمله سازی و تلفظ :

الف : انگلیسی برای همه شامل 25 فایل

ب : کارگاه جمله سازی شامل 5 فایل

ج : کارگاه تلفظ شامل 17 فایل به همراه جزوه

2-مجموعه چهارجلدی interchange شامل 120 ساعت تدریس خصوصی

3-مترجمی در مسیر اشتغال همراه با پاسخنامه تکالیف

4-مسافر نیویورک 1 (کامل کتاب اول استریم لاین) شامل 80 فیلم ویدیویی

5-فورکورنرز 1 همراه با 12 ساعت کارگاه ترجمه متن از فارسی به انگلیسی شامل بیان دقیق نکات مربوط به ساختار جملات ، کاربرد زمان ها و اصطلاحات

6-مجموعه چهارجلدی Speak Now شامل : معانی لغات و اصطلاحات،تشریح کامل سریال در 32 فیلم آموزشی،نکات مربوط به ترجمه متن ها،اسلایدهای استاد باقری مربوط به تشریح سریال های این مجموعه،اسلایدهای مربوط به دستور زبان هر درس،فایل های صوتی،کتاب الکترونیکی هر چهار مجموعه

تعداد  :  9 حلقه دی وی دی

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

پکیج  محصولات مهندس باقری – نسخه نقره ای:

1-کارگاه جمله سازی و تلفظ :

الف : انگلیسی برای همه شامل 25 فایل

ب : کارگاه جمله سازی شامل 5 فایل

ج : کارگاه تلفظ شامل 17 فایل به همراه جزوه

2-مجموعه چهارجلدی interchange شامل 120 ساعت تدریس خصوصی

3-مجموعه چهارجلدی Speak Now شامل : معانی لغات و اصطلاحات،تشریح کامل سریال در 32 فیلم آموزشی،نکات مربوط به ترجمه متن ها،اسلایدهای استاد باقری مربوط به تشریح سریال های این مجموعه،اسلایدهای مربوط به دستور زبان هر درس،فایل های صوتی،کتاب الکترونیکی هر چهار مجموعه

تعداد  :  6 حلقه دی وی دی

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

پکیج  محصولات مهندس باقری – نسخه برنزی:

مجموعه چهارجلدی interchange شامل 120 ساعت تدریس خصوصی:

-کتاب اینترو

-کتاب اینترچنج 1

-کتاب اینترچنج 2

-کتاب اینترچنج 3

تعداد  :  4 حلقه دی وی دی

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

پکیج پیشنهادی استاد باقری – مطالعه خودآموز :

هریک از مخاطبین عزیز که به دنبال یک یرنامه مدون آموزشی بصورت خودخوان هستند می توانند از برنامه مطالعاتی زیر استفاده کنند:

– بسته پیشنهادی شامل اصول و مبانی یادگیری زبان انگلیسی (کارگاههای جمله سازی و تلفظ) ،مجموعه محبوب و چهار سطحی اینترچنج به همراه تشریح و تفسیر سریال جذاب speak now و مترجمی در مسیر اشتغال می باشد که ترتیب مطالعه بصورت زیر است:

الف-کارگاه جمله سازی و تلفظ:

—انگلیسی برای همه شامل 25 فایل

—کارگاه جمله سازی شامل 5 فایل

—کارگاه تلفظ شامل 17 فایل به همراه جزوه

ب-کتاب اینترو : شامل 32 ساعت تدریس همراه با تشریح نکات آموزشی

ج-کتاب اینترچنج 1 الی 3 : شامل 100 ساعت تدریس همراه با تشریح نکات آموزشی

د- دوره مترجمی در مسیر اشتغال : شامل 40 ساعت تدریس همراه با اسلاید،فیلم،تکالیف و پاسخنامه

این دوره مهارتهای نوشتاری شما رو تا حد بسیار بالایی افزایش می دهد.بطور همزمان می توانید هفته ای دو درس را مورد مطالعه قرار داده و بعد از انجام تکالیف صحت و درستی انجام تکالیف را از پاسخنامه تکالیف دنبال فرمایید.

توجه : در کنار هر دو درس از اینترچنج یک قسمت از سریال زیبا و جذاب Speak now که توسط اینجانب تشریح شده رو هم مطالعه بفرمایید ، این سریال خستگی های ناشی از مطالعات دیگر مجموعه ها رو از تن شما عزیزان بیرون می کند و نشاط مجددی را برای ادامه حرکت فراهم می نماید.

مواردی که پیشنهاد گردید شامل حدودا 200 ساعت آموزشی فراتر از کلاس های خصوصی بوده و با مطالعه منظم و دقیق آنها از هرکلاسی بی نیاز خواهید شد.تنها نکته مهم این است که باید این موارد را تا انتها دنبال کرده و در این مسیر به منابع دیگر نپردازید تا اینها تمام شوند بعدش میتوانید منابع دیگر رو ورق بزنید.

تعداد  :  7 حلقه دی وی دی

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

شیوه مطالعه پکیج ها:

برای مطالعه مفیدتر سعی کنید قبل از بازکردن جزوات و مشاهده فیلم های آموزشی ابتدا فایل های صوتی اصلی درس ها را چندین بار گوش نموده و ذهن خود را به چالش بکشید.بعدش فیلمهای آموزشی رو دنبال کرده و نکات رو یادداشت بفرمایید.سعی کنید هر مکالمه را بعد از مطالعه دقیق بصورت الگوهای گفتاری جدا کرده و در دفتری مجزا ثبت کنید بعدش به جای کلماتی که در الگوها وجود داره کلمات دیگری را جایگزین کرده و جمله را دوباره بازنویسی کرده و تلفظ نمایید. از اینجا به بعد جمله اصلی را حفظ نموده و با کلمات جایگزین بدون نگاه کردن به الگو مرتب در ذهن خود جایگزین کنید.همه افراد موفق این شیوه را توصیه می کنند.

به منظور اطمینان از فراگیری اصولی درس ها و قبل از پرداختن به دروس جدید ،درس جاری را بصورت سمینار به عده ای از زبان آموزان خیالی یا حقیقی سمینار دهید.چنانچه از سمینار خود رضایت لازم را داشتید به درس جدید وارد شوید.دسته بندی مطالب برای سمینار باعث می شود بهتر یاد بگیرید و شهامت و جسارت لازم را در صحبت کردن پیدا کنید.

هرجا هم به جمله ای فارسی برخورد کردید و نمیدونستید چطور به انگلیسی برگردونید داخل فرهنگ لغت های دوزبانه یا مترجم گوگل معادل انگلیسی آن را پیدا کرده و برای اطلاعات بیشتر و تلفظ آن کلمه به فرهنگ لغات انگلیسی به انگلیسی نظیر لانگمن،کمبریج و یا آکسفورد مراجعه کنید.فراموش نکنید که صبر،استقامت و دلسوزی برای خودتون عوامل حیاتی پیشرفت و ترقی شما هستند.

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

♦ مشاوره و پیشنهاد – اول:

۱-من فرصت کمی دارم برای آزمون های آیلتس،تافل،جی آر ایی و… چی بخونم؟

پاسخ: پکیج پیشنهادی خودآموز

۲-من فرصت کافی دارم و میخواهم در بازه زمانی دو ساله بصورتی کاملا اصولی و هدفمند زبان بخونم.چیکار کنم؟

پاسخ: دوره تخصصی تکتیکس چون همه چی داره مکالمه،مترجمی،واژگان،جمع بندی نکات

۳-من فقط رایتینگ نیاز دارم.چیکار کنم؟

پاسخ: کارگاههای مترجمی فارسی به انگلیسی،در این کارگاهها مباحث دستور زبان در قالب متن کاربردی مورد آنالیز قرار میگیره و دانش لغات،مهارت نوشتاری و گفتاری شما هم تقویت می شود.

۴-میخوام هر درسی که از مجموعه اینترچنج میخونم کاملا ارزیابی بشم و اشکالاتم گرفته بشه و زودتر پیشرفت کنم.چیکار کنم؟

پاسخ: دوره همیار اینترچنج

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

♦ مشاوره و پیشنهاد – دوم:

۱-میخواهم در زمینه ترجمه مقالات،نوشتن مقالات و درک فیلم های سینمایی مهارت پیدا کنم چه پکیجی از محصولات تون را پیشنهاد می دهید؟

پاسخ:

در زمینه درک و فهم فیلم ها سه گام اصلی داریم که باید طی شود.

الف: اتمام یک مجموعه کامل ترمیک جهت افزایش دانش عمومی زبان انگلیسی

ب: مطالعه منابع آموزشی اصطلاحات فیلم های سینمایی که بهترین مجموعه،گویش های خیابانی است که در سه جلد در بازار موجود است.

Street talk 1,2,3

ج: بررسی فیلم های سینمایی به اینصورت که مدت زیادی باید بدون زیرنویس فقط گوش دهید و تمرکز کنید.در ادامه به بررسی مواردی که متوجه نشده اید از روی زیرنویس اقدام کنید.و درانتها دوباره زیرنویس را غیر فعال کرده و بیشتر گوش دهید.اگر به سرعتی از شنیداری برسید که بتوانید همراه فیلم زمزمه کنید این یعنی موفقیت در امر شنیداری.

در مورد مقاله نویسی و یا درک مقالات دو دانش لازم است یکی دایره لغات (عمومی و تخصصی) و دیگری ساختار جملات است.در قسمت لغات عمومی با گذراندن دوره های ترمیک تا به انتهای آن به این دانش خواهید رسید.در قسمت لغات تخصصی هرکسی متناسب با حوزه تخصصی اش باید با لغات مربوطه آشنا باشد.

در قسمت ساختار شناسی باید دستورزبان انگلیسی را بخوبی فرا بگیرید که کارگاههای جمله سازی و دوره مترجمی در مسیر اشتغال شما را به این دانش خواهد رساند.ساختارشناسی جملات ساده،مرکب و پیچیده در مجموعه ای ۴۰ ساعتی به زبانی آسان و قابل فهم بدون حفظ کردن فرمول های گرامری تدریس و اثبات شده است.تا بدین لحظه هیچ فرمول گرامری را از ابتدا بیان نکرده ام و هرچیزی که در این زمینه تولید کرده ام بصورت استدلالی و اثبات مفاهیم بوده است. در انتها فرمول را بدست آورده ایم تا زبان آموزان بدون حفظ کردن نکات دستوری بتوانند جمله سازی کنند.مفاهیم پیچیده گرامری را هم اینگونه تدریس کرده ام.

در خاتمه پکیج پیشنهادی خودآموز را با ۲۰۰ ساعت آموزشی  زیر بدین منظور توصیه می شود.

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

شیوه خرید محصولات آموزشی استاد باقری:

به یکی از شیوه های زیر با مدیریت فروش ارتباط برقرار نموده و ضمن کسب مشاوه اقدام به خرید نمایید.

ایمیل:

ielts.shopping@gmail.com

واتساپ و تلگرام:

09381122509

 

 

 

 

بستن منو