به سایت انگلیسی برای همه خوش آمدید

دوره آموزش مکالمه مسافر نیویورک مجموعه ای تصویری برای آموزش مکالمات ضروری زبان انگلیسی است که با تلاش مهندس باقری طراحی و ارائه گردیده است. بخش اول این دوره که 40 درس اول از کتاب New American Streamline – Departure را پوشش می دهد، مکالمات اساسی و ضروری زبان انگلیسی که برای مسافرت به یک کشور امریکایی زبان لازم است را به زبان آموز آموزش خواهد داد. این مجموعه در حدود 15 ساعت آموزش صوتی و تصویری است که در قالب درس های 15 تا 30 دقیقه ای تنظیم گردیده است. روش آموزش این مجموعه به صورت زیر می باشد:
1- در مرحله اول متن درس نمایش و مکالمه پخش می گردد. (دو مرتبه)
2- سپس ترجمه فارسی لغات، اصطلاحات و جملات ارائه می گردد.
3- بار دیگر مکالمه درس مرور می شود.
4- این مرحله که مهمترین بخش هر درس می باشد به صورت تمرین و پاسخ خواهد بود، به این ترتیب که ابتدا جمله فارسی بیان شده و از زبان آموز خواسته می شود که معادل انگلیسی آن را در ذهن تداعی نموده و سپس ترجمه جمله توسط مهندس باقری ارائه می شود.
5- در تمامی مراحل فوق زبان آموز جملات فارسی و انگلیسی را به صورت تصویری مشاهده خواهد نمود.
6-همچنین به همراه فایل تصویری هر درس، فایل صوتی آن نیز در اختیار زبان آموز قرار می گیرد تا بتواند در اوقات تلف شده روز از جمله مسیرهای رفت آمد شهری به مرور درس ها و مکالمات بپردازد.
این روش زبان آموز را در موقعیت واقعی مکالمه قرار داده و به دلیل اینکه زبان آموز تمام سعی خود برای ساخت جمله را خواهد داشت، پس از شنیدن ترجمه صحیح جمله، معانی واژگان، جملات و اصطلاحات در ذهن او تثبیت خواهد شد. در ادامه مطالب امکان دانلود 10 درس اول این مجموعه فراهم گردیده است.
مجموعه New American Streamline یک دوره سه سطحی آموزش مکالمات روزمره زبان انگلیسی با لهجه امریکن است که از انتشارات آکسفورد منتشر گردیده است. این مجموعه در سه سطح Departures – Connections – Destinations تنظیم شده است که سعی در آموزش ضروری ترین مکالمات زندگی روزمره خواهد داشت. هر سطح از کتاب دربردارنده 80 درس یک یا دو صفحه است که هر درس در قالب چندین بخش صرفا به تقویت مهارت شنیداری و گفتاری زبان آموز پرداخته است.این مجموعه کامل ترین مجموعه مکالمه ای است که تا امروز به بازار عرضه شده است و دلیل اینجانب این است که هر کتاب دارای 80 درس می باشد و هردرس بین 2 تا 3 مکالمه کاربردی را در خود جای داده است با این احتساب هر کتاب نیوامریکن استریم لاین تقریباً 280-300 مکالمه کوتاه و کاملاً کاربردی دارد.در مجموع این سه کتاب چیزی بالغ بر 700 مکالمه را در خود جای داده است.نکته حائز اهمیت اینکه دایره لغتی که در کتابهای کار این مجموعه سه جلدی توسط مؤلف گردآوری شده است کاملاً متفاوت از لغات کتاب دانش آموز است و این امر ذهن زبان آموز را برای کاربردی تر کردن تمرینات آماده تر می سازد.همچنین به همراه این مجموعه چهار سطح کتاب داستان نیز آورده شده است و آن را از دیگر مجموعه های موجود متمایز می کند.دوره آموزشی مذکور بقدری قدرتمند طراحی شده است که مخاطبان زیادی در سطح یوتیوب را به خود معطوف ساخته است بگونه ای که یک شخص افغانی در کشور افغانستان تحت عنوان هرات سافت ور این مجموعه را کپی برداری کرده و در حال فروش عظیم آن در فضای وب خصوصاً یوتیوب با نام ساده ترین شیوه یادگیری زبان انگلیسی است.در کشور ایران نیز برخی از مؤسسات از آن ایده گرفته و به تولید محصولات مشابه پرداخته اند و این موضوع حاکی از آن است که مجموعه مذکور چقدر کاربردی و پرمخاطب بوده است.جهت خرید مجموعه های استاد باقری درون تلگرام 09390377137 پیام دهید.
 Telegram Channel URL: https://telegram.me/ielts_roadmap

 

 

بستن منو